Skip to content

Course forum – Praha – Motol

State Capital of Prague does not yet have many courses, you can only find nine hole courses here, this is one of them.

Praha Motol 19.6.2008, tee-time 07:20 | Jan Edlman, 6/19/2008 11:25
Dneska jsme si s kamarády dali motolské hřiště a to hned v 07:20 ráno. Musím říci, že jsme si ho skvěle užili – ráno ještě není takový pařák, ale už je příjemně teplo, navíc takhle brzy ráno stojí hřiště 450,- s Golf Fee Card dokonce jen 360 CZK, takže za hubičku.

Takhle brzy ráno sice v recepci nikdo není, ale uctivě zdraví již od baru a všichni zaměstnanci, které potkáte vám popřejí hezkou hru – příjemné zjištění. Bohužel takhle brzy ráno není driving range otevřeno, takže na procvičení zapomeňte…

Hřiště je to nicméně opravdu těžké, vysoké převýšení na několika jamkách, nekonečná jamka č.4 a č.9 s vaší fyzičkou pěkně zacvičí 🙂 Bankrů mnoho není, ale jsou vykutáleně postavené přímo do cesty a jedete pak už jak písečná zmije z písku do písku… Krásný pohled z terasy nad devítkou je ale dostatečnou satisfakcí, a já si to hřiště užil parádně – těším se už na příště – možná se potkáme?

Ranny Motol stoji za hriech 🙂 | Martin Svarc, 6/25/2008 21:49
Toto ihrisko ma svoje osobne caro, je to diabol v kozi anjela. Laka, vola, prosi a nakoniec vas skosi 🙂 Tolko osobna skusenost poeta. Motole, Motole, s tebou znovu zhresit chcem, nevyrovna sa ti ziadne ine, az na Karlstejn… (zatial iba tuzbou jest).