Course forum - Praha - Motol

State Capital of Prague does not yet have many courses, you can only find nine hole courses here, this is one of them.

Add comment

Back

Praha Motol 19.6.2008, tee-time 07:20 | Jan Edlman, 6/19/2008 11:25 | Reply » | Back «
Dneska jsme si s kamarády dali motolské hřiště a to hned v 07:20 ráno. Musím říci, že jsme si ho skvěle užili - ráno ještě není takový pařák, ale už je příjemně teplo, navíc takhle brzy ráno stojí hřiště 450,- s Golf Fee Card dokonce jen 360 CZK, takže za hubičku.

Takhle brzy ráno sice v recepci nikdo není, ale uctivě zdraví již od baru a všichni zaměstnanci, které potkáte vám popřejí hezkou hru - příjemné zjištění. Bohužel takhle brzy ráno není driving range otevřeno, takže na procvičení zapomeňte...

Hřiště je to nicméně opravdu těžké, vysoké převýšení na několika jamkách, nekonečná jamka č.4 a č.9 s vaší fyzičkou pěkně zacvičí :) Bankrů mnoho není, ale jsou vykutáleně postavené přímo do cesty a jedete pak už jak písečná zmije z písku do písku... Krásný pohled z terasy nad devítkou je ale dostatečnou satisfakcí, a já si to hřiště užil parádně - těším se už na příště - možná se potkáme?

Ranny Motol stoji za hriech :) | Martin Svarc, 6/25/2008 21:49 | Reply » | Back «
Toto ihrisko ma svoje osobne caro, je to diabol v kozi anjela. Laka, vola, prosi a nakoniec vas skosi :) Tolko osobna skusenost poeta. Motole, Motole, s tebou znovu zhresit chcem, nevyrovna sa ti ziadne ine, az na Karlstejn... (zatial iba tuzbou jest).

Jak vidim Motol ja | Petr Hemerka, 9/16/2011 14:58 | Reply » | Back «
Hriste je pomerne clenite se strednimi greeny a mnoha stromy ve hre. Areal krizuje silnice, a nekolik FW je vzajemne soubeznych - doporucuji zvysenou opatrnost. Jinak je design jamek a zacleneni do prirody velmi dobre. Driving a cvicne plochy jsou od recepce pomerne daleko a z prudsiho kopce, nicmene u prvniho odpaliste je mensi putting green a kostka se siti pro zkousku par odpalu. Recepce ochotna, prostredi prijemne, personal slusny a vstricny. Respektujte prosim zakaz vjezdu s rucnimi voziky mezi bunker a green. Z mnoha jamek je pekny vyhled na Prahu, na nekterych naopak ani nepoznate, ze jste ve velkem meste. Pokud nemate 4-5hodin casu na 18ku, urcite navstivte mistni devitku.